Alles over whitelabel mogelijkheden voor resellers

Als reseller wil je graag dat je klanten jouw bedrijfsnaam / lay-out in beeld krijgen op de best mogelijke wijze, volg dan onderstaande handleidingen:

Whitelabel email handleiding
Ideaal om aan jouw eindklanten te sturen of om in kopie om te zetten naar je eigen versie. Geen Hoasted branding aanwezig en volledig whitelabel:
Whitelabel - Unbranded e-mail handleiding voor eindklanten

Eigen nameservers aanmaken
In plaats van de Hoasted nameservers of myfasthosting whitelabel nameservers, kun je gebruik maken van custom nameservers. Lees hier hoe je dat doet.
Whitelabel - Eigen Nameservers maken

Je eigen logo in cPanel en webmail
Vervang de standaard logo's voor je eigen logo's om een custom indruk te geven.
Whitelabel - Je eigen logo en styling in cPanel

Je eigen styling en custom CSS in cPanel
Handig wanneer je je eigen branding wilt doorvoeren op alle cPanels of wanneer je een specifiek icoontje wilt verbergen.
Whitelabel - Complete custom styling in je reseller cPanel's

Custom promo afbeelding
Je eigen branding afbeelding of promotieafbeelding in ieder cPanel activeren.
Custom promo afbeelding gebruiken in cPanel

Custom domein gereserveerd pagina
De standaard pagina die automatisch wordt geplaatst voor nieuwe cPanel accounts. Deze is zichtbaar wanneer er nog geen website actief is.  
Whitelabel - Custom account pagina maken

Custom login domein gebruiken
Wil je je klanten laten inloggen onder jouw eigen domeinnaam in plaats van de server naam. Gebruik daarvoor onderstaande handleiding.
Whitelabel - Custom login domein gebruiken

Overige whitelabel mogelijkheden

Overige zaken die je in whitelabel in je eigen branding kunt zetten:

  • Custom promo afbeelding
  • Installatron email templates
  • Installatron standaard installatie templates
  • WordPress footers die standaard worden aangemaakt in nieuwe Installatron WordPress installaties

Veelgestelde vragen

Kan ik ook de login pagina's stylen?
Nee, dat is technisch helaas niet mogelijk. Voor de login pagina's van cPanel, webmail en WHM is er geen custom styling toe te passen. Via de Hoasted support is er wel een mogelijkheid om je eigen installatie van Roundcube te installeren tegen eenmalige meerkosten. Op die locatie kun je zowel de webmail login pagina, alsmede de volledige webmail omgeving styling naar je eigen wens doorvoeren.

Heeft dit artikel je goed geholpen? Dank voor je feedback! Er is een probleem opgetreden bij het verzenden. Probeer opnieuw.